Prekių gražinimas

Grąžinimo sąlygos

Jei jums netiko įsigytos prekės dydis, spalva ar tiesiog apsigalvojote, galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos – nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės etiketės. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo išsiųstos pirkėjui. Jei prekės netvarkingos, praradusios prekinę išvaizdą arba yra grąžinamos vėliau nei po 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, turime teisę nepriimti prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų.

Grąžinimo eiga

Nusprendę prekę grąžinti, susisiekite su mumis el. paštu: info@evalore.lt. , arba tel. +37060506224
Gavę jūsų prašymą, atsiųsime prekių grąžinimo aktą, kurį turite užpildyti ir pridėti prie norimos grąžinti prekės.
Taip pat būtina prie siuntinio pridėti sąskaitą faktūrą, kurią gavote kartu su prerašome norimas grąžinti prekes siųsti šiuo adresu:

IEVA APALIANSKIENĖ,

VIJUKU 22C, KAUNAS

LT -47263, LIETUVA

Jei prekių grąžinimui nusprendėte naudotis paštomatų paslaugomis, galite siųsti norimas grąžinti prekes į šiuos paštomatus:

Omniva,arba DPD paštomatai,romainiu g.67, kaunas.

SVARBU. Grąžinimo paslauga yra mokama, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjas yra atsakingas už norimos grąžinti prekės siuntimą, todėl rekomenduojame grąžinamas prekes siųsti tik registruotu paštu ar siunta. Prekei mūsų nepasiekus, negalėsime pirkėjui grąžinti pinigų.

Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu prekių grąžinimui rekomenduojame rinktis paštomatų paslaugas – tai patikimiausias prekės grąžinimo būdas, užtikrinantis, jog prekę gausime greitai bei galėsime atlikti pinigų grąžinimą.

Gavę grąžinamą prekę ir jei ji atitiks grąžinimo sąlygas, pinigus grąžinsime per 1–5 darbo dienas.

Prekė su defektais

Jei gavote prekę su defektais, ne tą prekę, kurią užsisakėte, ar gabenimo metu apgadintą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: evalorevilnius@gmail.com

Gavę jūsų laišką, susisieksime ir sutarsime dėl jums patogiausio prekės grąžinimo būdo, prekės keitimo ar pinigų grąžinimo ir padengsime visas tokių prekių grąžinimo ir (ar) keitimo išlaidas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu: evalorevilnius@gmail.com